środa, 5 lipca 2017

WracaMY.

Pewnie się zastanawiacie (o ile ktokolwiek tu jeszcze zagląda) co mi odbiło, że po takiej przerwie piszę tutaj… Dobre pytanie!
Chyba się stęskniłam za wszystkim co wiąże się z prowadzeniem bloga – pamiętnika z budowy. To najbanalniejsza odpowiedź, wiem, ale to chyba to ;)

Zmian u nas całkiem sporo, ale te poniżej to te najważniejsze. To one determinują wszystko!

Pierwsza i najważniejsza to fakt, że Ranczo ma nowego domownika. Jeśli zaglądacie na naszego Istagrama to wiecie, że zdjęcie z nagłówka jest ciut nieaktualne. Dokładnie 16.03.2016 roku nasze szeregi zasilił Jeremi. Nie będę zwalać całej winy na tego Malucha, ale … to on po trochu przyczynił się do tej przerwy…
A dwójka urwisów to już nie przelewki! Brygada J&J zawładnęła nie tylko naszymi sercami, myślami, ale i resztkami wolnego czasu i snu ;) ( Sen to towar wielce deficytowy  i powoli staje się dobrem naprawdę luksusowym. Ileż można jechać na oparach ;) )

Druga zmiana to fakt, że zamieszkujemy Ranczo od marca tego roku. Co za tym idzie zdjęcia z ostatniego wpisu są dość mocno nie aktualne ;) Nie myślcie jednak, że prace budowlano – wykończeniowe mamy za sobą! To chyba się prędko nie skończy!

To chyba na tyle. Taki post trochę tłumaczący mnie, trochę będący wstępem i zapowiedzią miejmy nadzieję regularnych wpisów. Proszę trzymajcie kciuki, dopingujcie, a w razie jakiegoś przestoju kopnijcie w… na oprzytomnienie.

Do przeczytania niebawem!

Magda
Rafał
Jaś

Dżemik

9 komentarzy:

 1. Miło to słyszeć. Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło czytać, że Ktos się cieszy z tego małego powrotu ;)

   Usuń
 2. Zaglądałam co jakiś czas, czy nie ma wpisu :) Czekam na następne. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wobec tego muszę się naprawdę zmobilizować! pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 3. I ja tu też zaglądam i czekam na więcej. 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło! Będzie, będzie więcej!

   Usuń
  2. Puk, puk. Przypominamy się. :) My Tu czekamy... ;P

   Usuń